Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media
Turniej o Puchar Trójmorza 2021 poniedziałek, 19 kwiecień 2021 poniedziałek, 19 kwiecień 2021
Polska
8-1
Litwa
Polska
8-1
Litwa
Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

8:1 (0:0-6:0-2:1)

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 21:22 EQ

Zygmunt Paweł Pasiut Grzegorz, Wronka Patryk

2:0 24:23 EQ

Zygmunt Paweł Wronka Patryk, Pasiut Grzegorz

3:0 24:52 EQ

Przygodzki Martin Mroczkowski Christian, Bizacki Olaf

4:0 25:29 EQ

Wałęga Kamil Jeziorski Bartłomiej, Kameneu Yauheni

5:0 32:13 +1

Pasiut Grzegorz Ciura Bartosz, Wronka Patryk

6:0 38:33 +1

Bizacki Olaf Wronka Patryk, Pasiut Grzegorz

7:0 43:33 EQ

Pasiut Grzegorz Bizacki Olaf, Wronka Patryk

8:0 54:35 EQ

Pasiut Grzegorz Zygmunt Paweł, Wronka Patryk

8:1 59:34 EQ

Cizas Ugnius Cetvertak Ilja

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:24 Bacevicius Rokas Litwa (LTU) 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:37 Bryk Mateusz Polska (POL) 2 Zahaczenie
31:26 Mazulis Timonas Litwa (LTU) 2 Uderzenie kijem
32:42 Mukovoz Dino Litwa (LTU) 2 Opóźnianie gry
33:21 Cizas Ugnius Litwa (LTU) 2 Trzymanie
36:42 Komorski Filip Polska (POL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:42 Jasinevicius Jaunius Litwa (LTU) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:14 Noreika Eimantas Litwa (LTU) 2 Wysoki kij
41:29 Cypas Domantas Litwa (LTU) 2 Zahaczenie
44:44 Paś Dominik Polska (POL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:24 Kuzminov Denis Litwa (LTU) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:58 Komorski Filip Polska (POL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:58 Cizas Ugnius Litwa (LTU) 2 Zbyteczna ostrość w grze
Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kieler Michał 60:00 15 14 1 93
29 Murray John 00:00 0 0 0 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Bryk Mateusz 0 0 0 2
2 Górny Kamil 0 0 0 0
21 Kapica Damian 0 0 0 0
14 Paś Dominik 0 0 0 2
11 Urbanowicz Maciej 0 0 0 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
3 Ciura Bartosz 0 1 1 0
15 Wronka Patryk 0 6 6 0
18 Pasiut Grzegorz 3 3 6 0
10 Zygmunt Paweł 2 1 3 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bizacki Olaf 1 2 3 0
6 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
7 Przygodzki Martin 1 0 1 0
5 Komorski Filip 0 0 0 4
9 Mroczkowski Christian 0 1 1 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kameneu Yauheni 0 1 1 0
4 Horzelski Marcin 0 0 0 0
22 Jeziorski Bartłomiej 0 1 1 0
20 Wałęga Kamil 1 0 1 0
28 Michalski Mateusz 0 0 0 0
Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Baltrunas Simas 40:00 40 34 6 85
30 Pavliukov Artur 20:00 13 11 2 84
Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Rumsevicius Paulius 0 0 0 0
11 Gusevas Kostas 0 0 0 0
33 Bosas Arnoldas 0 0 0 0
17 Grinius Martynas 0 0 0 0
19 Kaleinikovas Mark 0 0 0 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Cypas Domantas 0 0 0 2
6 Janusonis Domas 0 0 0 0
10 Bendzius Aivaras 0 0 0 0
13 Cizas Ugnius 1 0 1 4
7 Cetvertak Ilja 0 1 1 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Bacevicius Rokas 0 0 0 2
5 Jasinevicius Jaunius 0 0 0 2
8 Noreika Eimantas 0 0 0 2
28 Binkulis Egidijus 0 0 0 0
15 Mukovoz Dino 0 0 0 2
Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Silinas Avgustinas 0 0 0 0
4 Mikalauskas Matas 0 0 0 0
23 Marcinkevicius Rapol. 0 0 0 0
9 Kuzminov Denis 0 0 0 2
12 Mazulis Timonas 0 0 0 2

Bramki

Kary

Polska

Litwa