Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Kadra Terminarz Social Media
Turniej o Puchar Trójmorza 2021 środa, 21 kwiecień 2021 środa, 21 kwiecień 2021
Estonia
6-5D
Litwa
Estonia
6-5D
Litwa
Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

6:5 d. (3:4-0:1-2:0-1:0)

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:30 EQ

Cetvertak Ilja Grinius Martynas, Silinas Avgustinas

0:2 01:23 EQ

Grinius Martynas Cypas Domantas, Bendzius Aivaras

0:3 08:58 EQ

Bendzius Aivaras Grinius Martynas

1:3 09:10 EQ

Aleksandrov Artemi Laosma Hendrik-P., Hast Fabian

1:4 11:55 -1

Grinius Martynas Silinas Avgustinas

2:4 14:36 EQ

Kiik Rasmus Svartbro Emil, Puzakov Nikita

3:4 19:29 +1

Linde Andre Hast Fabian

3:5 28:51 EQ

Mukovoz Dino Bacevicius Rokas, Binkulis Egidijus

4:5 45:34 EQ

Puzakov Nikita Svartbro Emil

5:5 49:16 +1

Viitanen Mark

6:5 60:23 EQ

Viitanen Mark Vasjonkin Vadim, Anufrijev Artjom

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:22 Gornostajev Artjom Estonia (EST) 2 Gra złamanym kijem
06:20 Grinius Martynas Litwa (LTU) 2 Spóźniony atak ciałem
11:41 Kaleinikovas Mark Litwa (LTU) 2 Uderzenie kijem
18:40 Cypas Domantas Litwa (LTU) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:39 Bacevicius Rokas Litwa (LTU) 2 Uderzenie kijem
23:13 Kiik Rasmus Estonia (EST) 2 Uderzenie kijem
23:13 Grinius Martynas Litwa (LTU) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:07 Bosas Arnoldas Litwa (LTU) 2 Przeszkadzanie
37:11 Vasjonkin Vadim Estonia (EST) 2 Zahaczenie
40:00 Anufrijev Artjom Estonia (EST) 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:00 Anufrijev Artjom Estonia (EST) 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:40 Kuzminov Denis Litwa (LTU) 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:47 Cizas Ugnius Litwa (LTU) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:52 Bendzius Aivaras Litwa (LTU) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:59 Gornostajev Artjom Estonia (EST) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:16 Cetvertak Ilja Litwa (LTU) 2 Zahaczenie
59:39 Laosma Hendrik-P. Estonia (EST) 2 Przeszkadzanie
Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Aznibakijev Renat 00:00 0 0 0 0
30 Kolossov Aleksandr 60:23 36 31 5 86
Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Anufrijev Artjom 0 1 1 4
26 Kookmaa Patrick 0 0 0 0
11 Gornostajev Artjom 0 0 0 4
9 Vasjonkin Vadim 0 1 1 2
23 Viitanen Mark 2 0 2 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Laosma Hendrik-P. 0 1 1 2
7 Stetski Sander 0 0 0 0
19 Aleksandrov Artemi 1 0 1 0
27 Hast Fabian 0 2 2 0
16 Linde Andre 1 0 1 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Marder Velja-R. 0 0 0 0
6 Kudeviita Konrad 0 0 0 0
10 Kiik Rasmus 1 0 1 2
14 Svartbro Emil 0 2 2 0
17 Jurgens Morten-A. 0 0 0 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Rozinko Andrei 0 0 0 0
13 Puzakov Nikita 1 1 2 0
24 Lodeikin Kirill 0 0 0 0
15 Kirillov Nikita 0 0 0 0
Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pavliukov Artur 08:28 6 6 0 100
1 Baltrunas Simas 51:55 39 33 6 84
Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Rumsevicius Paulius 0 0 0 0
11 Gusevas Kostas 0 0 0 0
33 Bosas Arnoldas 0 0 0 2
13 Cizas Ugnius 0 0 0 2
19 Kaleinikovas Mark 0 0 0 2
Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Silinas Avgustinas 0 2 2 0
77 Cypas Domantas 0 1 1 2
10 Bendzius Aivaras 1 1 2 2
17 Grinius Martynas 2 2 4 4
7 Cetvertak Ilja 1 0 1 2
Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Bacevicius Rokas 0 1 1 2
5 Jasinevicius Jaunius 0 0 0 0
8 Noreika Eimantas 0 0 0 0
28 Binkulis Egidijus 0 1 1 0
15 Mukovoz Dino 1 0 1 0
Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Janusonis Domas 0 0 0 0
4 Mikalauskas Matas 0 0 0 0
12 Mazulis Timonas 0 0 0 0
9 Kuzminov Denis 0 0 0 2
23 Marcinkevicius Rapol. 0 0 0 0

Bramki

Kary

Estonia

Litwa